wtorek, 28 maja 2013

Akcja maliny - zaproszenie i udział w zabawie :)

Cześć dziewczyny!

Dzięki uprzejmości JoannyMisz masz oraz Jadwigi K.  zostałam zaproszona do zabawy w kolory ;) A dokładniej do Akcji Maliny - za co oczywiście ogromnie dziękuję i postaram się podołać zadaniom, które opisane są poniżej w całym regulaminie.

Oto zasady:

Czas trwania: od 23.maja do 22. czerwca br., czyli do pierwszego dnia lata!Celem akcji jest:

- zabawa kolorami,
- uśmiech każdego dnia, bo kolorowy świat cieszy!
- potwierdzenie hasła "kobieta zmienną jest",
- wybór Twojego letniego hitu.Zasady akcji:

1. Umieścić zasady akcji w poście na swoim blogu.
2. Zaproś do akcji co najmniej 5 osób.
3. Umieść powyższy baner w bocznym pasku z linkiem do inicjatorki akcji MALINY i dopisz się do listy obserwatorów jej bloga.
4. W czasie trwania akcji co najmniej w każdy WTOREK i PIĄTEK opublikuj post z wybranym przez Ciebie lakierem do paznokci prezentując go KONIECZNIE na własnych paznokciach. Jeden kolor na jeden post! Łącznie każda z nas opublikuje co najmniej 8 postów z 8 kolorami lakierów do paznokci.
Pierwszy KOLOROWY post umieszczamy we wtorek 28. maja, a ostatni w piątek 21. czerwca.
5. W pierwszy dzień lata, czyli dokładnie 22 czerwca wszyscy zamieścimy post podsumowujący akcję dokonując wyboru koloru lakieru, który tego lata będzie królował na naszych paznokciach.


Na zaproszenie dziewczyn jest już chyba trochę za późno, bo niestety dostęp do internetu i do laptopa udało mi się zdobyć dopiero w dniu dzisiejszym. Jako, że jedną z zasad jest zaproszenie minimum pięciu z Was do akcji - wysyłam zaproszenie (chociaż zdaję sobie sprawę, że jest już późno). Mimo to zachęcam i zapraszam do udziału w akcji ;]

Zapraszam do zabawy: W związku z tym, że dzisiaj jest pierwszy dzień, w którym powinno pokazać się swój pierwszy kolor pazurkowy - umieszczę go w następnym poście (dosłownie za chwilę).

Aneta

6 komentarzy:

 1. Dzięki za zaproszenie z wielką chęcią wezmę udział w akcji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja droga zapomniałaś, że i ja Cię zaprosiłam:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana już naprawiłam swój błąd :) To przez nieuwagę i gapiostwo! Jeszcze raz dziękuję za wyróżnienie i za przypomnienie się! :))

   Usuń
 3. też biorą udział ale nie oficjalnie :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdą aktywność.

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...